Kas yra foto veidrodis?

Foto veidrodis – tai unikalus interaktyvus veidrodis, kuris leis svečiams ne tik pasigrožėti savimi, bet dar ir nusifotografuoti bei atsispausdinti nuotrauką.

Kai planuojate šventę (vestuves, gimtadienį, įmonės vakarėlį ir pan.) – atsiranda galvos skausmas bandant sugalvoti pramogą svečiams. Norisi kažko įdomaus, kas nustebins bei paliks gerus įspūdžius apie šventę.

Labai smagi, pritraukianti dėmesį pramoga – foto veidrodis. Ši pramoga tikrai nepaliks abejingų!

Visi mėgsta fotografuotis, bet ne kiekvienas ieškos fotografo arba prašys kitų svečių, kad padarytų porą kadrų telefonu. Todėl foto veidrodis išspręs šį klausimą. Be to, ši pramoga suartins, sukurs linksmą ir jaukią aplinką ir ženkliai pralinksmins bei išjudins Jūsų svečius.

Unikalus interaktyvus veidrodis, kuris moka fotografuoti ir spausdinti momentines nuotraukas. Tam, kad nusifotografuoti, tereikia prieiti prie veidrodžio, paspausti mygtuką, kuris paleis automatinę fotosesiją. Po keletą sekundžių jau gausite atspausdintą momentinę nuotrauką.

Kaip veikia foto veidrodis?

  • Kol veidrodis laukimo režime – ant jo pavaizduoti linksmi ir pritraukiantys dėmesį užrašai.
  • Palietus veidrodį – yra siūloma išsirinkti kadrų kiekį ant vienos nuotraukos.
  • Prasideda atgalinis skaičiavimas prieš fotosesiją. Gautos nuotraukos pasirodo veidrodžio ekrane. Jeigu gauti kadrai nepatinka – galima pasidaryti nuotrauką dar kartą.
  • Patvirtintą nuotrauką galima atsispausdinti arba persiųsti į savo elektroninį paštą. Pasirinkus „Spausdinti“ – momentines nuotraukas gausite po 10-15 sek.

Kodėl verta išsinuomoti foto veidrodi Jūsų šventei?

Dažniausiai šventėse dalyvauja tarpusavyje nepažystami svečiai, o susirinkimo laikas būna 1-2 val. prieš vakaro programos pradžią. Kol laukiama visų susirinkusiųjų, norisi kažkuo užimti svečius, todėl foto veidrodis yra puikus variantas. Ši pramoga nepaliks abejingų, bei padės svečiams greičiau susipažinti bei atsipalaiduoti.

Foto veidrodis pritrauks svečių dėmesį, nes kiekvienas norės pasižiūrėti į veidrodį ar gerai atrodo. O pamatę, kad galima pasidaryti nuotraukas – kiekvienas norės pasinaudoti galimybę ir pasilikti atminimui keletą gražių kadrų.

Pasipuošę būnam nedažnai, todėl šventės metu kiekvienas nori pasidaryti gražių nuotraukų. O daryti „selfie“ veidrodyje, laikant telefoną rankoje, nelabai patogu. Foto veidrodis palengvina šią užduotį, nes veidrodyje Jus gerai matote save pilnu ūgiu, galite išsirinkti savo gražiausią (fotogenišką) pusę ir gausite idealią nuotrauką.

D.U.K

Ar foto veidrodį reikia pasiimti patiems ar pristatote jį į vietą?

Foto veidrodį pristatome į Jūsų šventės vietą nurodytų laiku. Viskuo bus pasirūpinta, bei kartu vyks asistentas, kuris esant reikalui padės pasidaryti gražių nuotraukų.

Ar galima bus gauti visas padarytas nuotraukas?

Taip, visos skaitmeninės nuotraukos bus atsiųstos į jūsų nurodytą elektroninį paštą.

Kiek nuotraukų galima pasidaryti per vakarą?

Nuotraukų skaičius yra neribotas.

Pasidalinkite :