Linksmos pramogos įmonėms.

pramogaujantis zmones pries foto veidrodi

Mes žinome, kad įmonės vakarėliai – tai visų įmonės darbuotojų labiausiai laukiama šventė. Įmonės vakarėlio priežastys gali būti įvairios – įmonės jubiliejus, Kalėdinis vakarėlis ar kita svarbi proga. Tačiau, kad vakarėlyje būtų linksmą – jį reikėtų suplanuoti. Šiame straipsnyje būtent apie tai ir kalbėsime.

Kam reikalingos pramogos ir žaidimai įmonės vakarėlyje?

Pagrindinis šio renginio tikslas – suvienyti įmonės darbuotojus. Ir labai didelę rolę tame turi pramogos ir įvairūs komandiniai žaidimai.

Įmonės vakarėlis – vieniems tai galimybė pasipuošti, kitiems – labai svarbu šventinis stalas, tačiau yra ir tų, kurie mėgsta įvairius žaidimus ir parungtyniauti su kolegomis.

Be abejo, visą vakarėlį galima praleisti prie šventinio stalo, bet įdomūs konkursai ženkliai pagyvins atmosferą. O kad visiems kolegoms įsimintų šventė, siūlome į programą pridėti įdomias pramogas, originalias užduotis kiekvienam įmonės darbuotojui ir interaktyvius komandinius žaidimus.

Pramogos įmonės vakarėliams

Pramogų idėjos įmonės vakarėliams patalpoje.

Viena iš įdomesnių pramogų – tai Intelektualus pramoginis vakaro šou.

Šios pramogos tikslas – suvienyti kolektyvą. Šou metu vienaip ar kitaip, bet dalyvaus visi įmonės darbuotojai. Bus daug juoko ir geros nuotaikos bei lauks intelektualūs ir aktyvūs išbandymai.

Mafija

Komandos formavimo žaidimas neformalioje aplinkoje. Šis žaidimas padės kurti tarpusavio ryšius, suprasti vienas kitą bei įsilieti į kolektyvą. Žaidimo metu išbandysite pasitikėjimą vieni kitais, pastabumą, atmintį, loginį mąstymą ir kitus įgūdžius.

Tai puiki komandos formavimo alternatyva ir atpalaiduojanti vakaro programa.

Taip pat nepamirškite apie neįpareigojančias pramogas. Viena iš jų – foto veidrodis.

Tai interaktyvus veidrodis, kuris leis ne tik pasigrožėti savimi, bet ir pasidaryti momentines nuotraukas kartu su kolegomis. Padarytas nuotraukas galima atsispausdinti (tai užims 10-15 sek.) arba atsisiųsti sau tiesiai į telefoną.

Tai ne tik pramoga, bet ir vakarėlio dekoraciją. Ant foto veidrodžio rėmelio galima pavaizduoti įmonės logotipą. 

Pasidalinkite :