Populiariausios pramogos Jūsų šventei

Vestuvės arba gimtadieniai – tai šeimos ir artimųjų draugų šventė. Per šias šventes dažnai susirenka skirtingi žmonės, kurie vienas kito nepažįsta. Susiburia jaunimas – draugai, sesės ir broliai, ir vyresnio amžiaus žmonės – tėvai, seneliai, šeimos draugai. Taip pat neretai dalyvauja ir vaikai.

Kaip padaryti šventę linksma ir įdomia kiekvienam svečiui? Apie tai mes papasakosime šiame straipsnyje. Žemiau pateiksime populiariausias pramogas, kurios patiks bet kokio amžiaus svečiams. Rinkitės tas pramogas, kurios atitinka Jūsų šventės formatui ir niekam iš Jūsų svečių neteks liūdėti.

vestuviu svente

Gyva muzika

Tai visada puiki idėja. Galite pakviesti į šventę grupę su vokalistų, kurie linksmins svečius visos šventės metu. Arba galite pakviesti muzikantą, kuris groja tam tikru instrumentu (pvz. pianinu, saksofonu, arfa ir pan.), kuris atliks 1-2 val. pasirodymą šventės metu, o visą likusį laiką Jūsų svečius linksmins vedėjas ir DJ.

Rinkitės muzikantus pagal savo norus ir nepamirškite laikytis Jūsų šventės koncepcijos. Juks bus keista, jeigu gros arfa, o Jūsų šventė vyksta neformalioje draugiškoje aplinkoje prie baseino.

Šou programa

Tam, kad būtų linksma šventė – būtinai turi būti vedėjas, kuris kalbins svečius ir kontroliuos šventės programą. Bet vien vedėjo kartais nepakanka. Norisi nustebinti svečius ir parodyti tai, kas atneš naujų įspūdžių. Todėl organizuojant šventę reikėtų apsvarstyti ir šou programą.

Žemiau pateiksime populiariausias:

 • Šokiai (šiuolaikinė plastika, pilvo šokis, latino šokiai);
 • Akrobatika;
 • Iliuzionisto šou;
 • Ugnies šou;
 • Lazerių šou;
 • Smėlio piešinių šou;
 • Šampano piramidė.

Tik nepersistenkite su šou programa, kad Jūsų šventė nepavirstų į nesibaigianti koncertą. Vakaro programai pakaks 1-2 šou pasirodymų, nes svečiai atvyko pasveikint Jūsų, o ne žiūrėti koncerto.

Foto veidrodis

Šiais laikais neįsivaizduojama šventė be nuotraukų. Net jei šventės metu būna profesionalus fotografas, svečiai visgi mėgsta daug fotografuotis patys bei pasidarytas nuotraukas kelti į socialinius tinklus. Tad šiam tikslui bus puiki pramoga foto veidrodis.

Gražiai papuoškite foto veidrodžio zoną. Sugalvokite Jūsų šventę atspindintį užrašą, kuris bus pavaizduotas ant kiekvienos nuotraukos, kai ja atspausdins svečiai. Pasirūpinkite įdomia atributika, kad svečiai galėtų pasidaryti linksmas nuotraukas. 

Lauko žaidimai

Tai puiki pramoga, norint užimti svečius, kol jaunavedžiai išvykę į fotosesiją. Kad laukimo laikas neprailgtų svečiai galės išbandyti lauko žaidimus, bei susipažinti. Lauko žaidimai gali būti:

 • Kaladėlių bokštas;
 • Kukurūzų futbolas;
 • Korys;
 • Golfo kopėtėlės;
 • 4 eilėje;
 • Labirintas ir kt.

Fejerverkai

Na o vidurnaktį gražiausia ir įspūdingiausia pramoga – tai fejerverkų šou. Ši vakaro dalis pakerės visus svečius, leis pasimėgauti ryškiomis spalvomis danguje.

Geriausia šventės kulminacijai rinktis profesionalius fejerverkus. Į šventės vietą atvyks profesionalūs pirotechnikai, kurie iš anksto bus paruošę fejerverkų pasirodymą. Bus paruošta visa fejerverkų kompozicija. Pasirodymo metu bus naudojami galingesni fejerverkai, kurių nenusipirksite specializuotoje parduotuvėje. Visa fejerverkų šou programa pasirūpins profesionalai, o Jums beliks tik mėgautis.

Pasirūpinkite savo svečiais organizuodami įvairias pramogas šventės metu. Ir svečiai prisimins vakarą, kaip geriausią šventę kurioje jie yra buvę.

D.U.K.

Ar pramogomis reikėtų rūpintis iš anksto?

Taip. Būtinai reikia rezervuoti pramogą kuo anksčiau, kad būtumėte ramūs, jog viskas įvyks kaip planuojate ir visa atributika (žaidimai, foto veidrodis ir t.t.) bus rezervuota Jūsų šventės dienai. Be to, renkantis pramogas reikia atsižvelgti į šventės vietą ir išsiaiškinti ar Jūsų išsirinkta vieta yra tinkama organizuoti norimai pramogai (pvz. fejerverkai, akrobatika, ugnies šou ir pan.). 

Ar profesionalius fejerverkus galiu leisti savarankiškai?

Ne. Profesionalius fejerverkus gali įsigyti ir leisti tik pirotechnikai.

Pasidalinkite :